لوگو مفتی قاسم

یکی از آثار استاد مفتی محمدقاسم قاسمی “برگزیدۀ کتاب سال استان” شد

کتاب «تربیت و اصلاح فرزندان» اثر استاد مفتی محمدقاسم قاسمی، استاد فقه و حدیث دارالعلوم زاهدان و سردبیر مجلۀ ندای اسلام، برگزیدۀ کتاب سال استان سیستان‌و‌بلوچستان شد.

به گزارش کانال مفتی محمدقاسم قاسمی، سومین دورۀ کتاب سال استان سیستان و بلوچستان امروز یکشنبه ۲۴ بهمن ۹۵ استان برگزار شد.

در این مراسم که همزمان با برگزاری آیین افتتاحیۀ هجدهمین نمایشگاه کتاب استان برگزار شد، کتاب «تربیت و اصلاح فرزندان» اثر استاد مفتی محمدقاسم قاسمی، به‌عنوان برگزیدۀ کتاب سال استان سیستان و بلوچستان در بخش “روانشناسی و علوم اجتماعی” انتخاب شد و نویسندۀ فاضل این کتاب مورد تجلیل قرار گرفت.

در “کتاب تربیت و اصلاح فرزندان” نویسنده به بیان روش‌های نوین تعلیم و تربیت فرزندان برگرفته از قرآن مجید و سنّت رسول‌الله صلی‌الله‌علیه‌وسلّم، پرداخته است. استاد مفتی محمدقاسم قاسمی همچنین دربارۀ مطالب این کتاب نوشته است: «این مطالب گرچه به‌صورت پراکنده نوشته شده‌اند، اما می‌توان گفت در زمینۀ تعلیم و تربیت فرزندان مشتمل بر چکیدۀ تجارب بزرگان گذشته و معاصر می‌باشند، مخصوصاً بخش توصیه‌ها و تجربه‌های آن که چراغی فرا راه مربیان قرار می‌دهد.»

کتاب «تربیت و اصلاح فرزندان» را انتشارات ندوی زاهدان منتشر کرده و علاقه‌مندان می‌توانند این کتاب را از غرفۀ این انتشارات واقع در ردیف دوم محل برگزاری نمایشگاه تهیه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code